Penzion Tašner Litomyšl

Všechny pokoje jsou vybaveny dle hotelové klasifikace ***.
Každý pokoj je vybaven koupelnou s umyvadlem, vanou, nebo sprchovým koutem a WC. TV-satelit, Wi-Fi. K dispozici je plně vybavená kuchyňka, v ceně pobytu. Dále dvorek s krbem. Parkovat lze zdarma na pozemku penzionu.

Pokoj číslo 1

Oddělená lůžka

Detail pokoje

Pokoj číslo 2

Manželská postel

Detail pokoje

Pokoj číslo 3

Variabilní lůžka

Detail pokoje

Pokoj číslo 4

Variabilní lůžka

Detail pokoje

Zážitek z koňského hřbetu

Zobrazit nabídku

Rezervujte ještě dnes

Chci poptat rezervaci

Co o nás píší klienti


10.11.2020 Alice Štítkovcová Zlín:

Veliké poděkování za nádherné ubytování ve vašem penzionu během naší svatby. Hodnotíme plnými body a všem doporučujeme.


2.7.2018 Davidovi z Olomouce:

Ubytování v penzionu jsme dostali jako vánoční dárek od našich dětí a jejich rodin. Jsme jim za to vděčni. Absolvovali jsme krásný pobyt v Litomyšli s krásným koncertem "Smetanovy Litomyšle" v závěru. Penzion má veliký standard, myslíme, že i náročného plně uspokojí. Vše podtrhuje dobrota a vstřícnost manželů Tašnerových. Přejeme jim slušné a hodné klienty, kteří pak najdou krásný pobyt ve velmi příjemném prostředí penzionu. Nemáme žádnou výčitku, výhradu, ....!


15.1.2018 Vojta Vilhum:

Není co vytknout, naopak, je potřeba "vypíchnout" celkovou kvalitu ubytování včetně ochotného a vstřícného přístupu majitelů. Penzion na Vás okamžitě dýchne atmosférou příjemného domácího prostředí , čistotou...už jsem byl ubytován leda kde, jak v Čechách tak po světě, ale... u Tašnerů prostě skvělé, doporučuji


22.5.2017 Renata a Rudolf Válkovi:

Byli jsme ubytovaní v penzionu pana Tašnera. Rádi bychom velmi pochválili a vyjádřili poděkování za úplně všechno. Penzion velmi čistý, útulný, v blízkosti centra. Pan Tašner je velice ochotný, příjemný a obětavý člověk. Všem velice doporučujeme, nezklamete se. Rádi se vrátíme. Válkovi z Dobřany.


20.04.2016 Ivo D:

Velice příjemní majitelé penzionu. Pokoj byl prostorný a čistý. Snídaně byla připravena na přání. Výhodná poloha v centru Litomyšle nedaleko Zámku. Pobyt se nám velmi líbil!

Napsat vlastní recenzi